Piękne i oryginalne zdjęcia na szkle


zdjęcia na szkle

W wielu nowocześnie i gustownie urządzonych mieszkaniach coraz częściej pojawiają się zdjęcia na szkle. Ozdoby te potrafią w piękny i oryginalny sposób uatrakcyjnić wygląd każdej ściany.

Zdjęcia na szkle – ozdoba wielu mieszkań

Piękne, szlifowane i hartowane szkło na ścianę, fotograficzna jakość druku oraz łatwość montażu, to tylko niektóre zalety bezpośredniego druku na szkle. Nadruk na szkle, w postaci wybranej grafiki czy też zdjęcia jest nanoszony zawsze na tylnej stronie tafli szkła, która to wcześniej musi być zagruntowana specjalnym podkładem. Gwarantuje to wizualną głębię, ostrość wydruku oraz trwałość i niezawodność zdjęcia. Tego typu szkło nie rysuje się oraz nie matowieje podczas czyszczenia oraz codziennej pielęgnacji.

Zdjęcia te przez wiele firm są drukowane od krawędzi do krawędzi, bez zachowania marginesów. Dzięki temu prezentują się one bardzo okazale oraz oryginalnie. Druk może być wykonany w wielu barwach albo w tonacji czarno – białej.

Montaż zdjęć na szkle na ścianie

Montaż wybranego szkła na ścianie jest bardzo prosty. W tym celu należy bezpośrednio na farbę nałożyć klej do luster i przyłożyć szkło do wypranej ściany. Ponadto do montażu można również użyć ozdobnych śrub dystansowych. W tym celu należy najpierw wykonać odpowiednie otwory w szkle.

Szeroka oferta zdjęć na szkle

Obecnie wybór zdjęć na szkle jest na rynku ogromny. Specjaliści w tej dziedzinie zapewniają kompleksową usługę, począwszy od wykonania pomiarów, docinania aż po obróbkę szkła.

Świadczone usługi obejmują przygotowanie projektu, druk, transport do miejsca docelowego, a na życzenie klienta również montaż. Tego typu druk na szkle daje w każdym pomieszczeniu niesamowity efekt estetyczny.