Jak zaskoczyć gości? – Sprezentuj im krówki na chrzest!Obiad po sakramencie chrztu jest bardzo ważną częścią tego wyjątkowego dnia. Zapraszamy tam wszystkich gości, z którymi świętujemy nowy etap życia naszego dziecka. Warto zrobić coś, co sprawi, że nasza rodzina zapamięta ten dzień na długo. Krówki na chrzest sprawdzą się tutaj świetnie, bo będzie to drobny upominek, który z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim gościom.

Słodkie zaproszenia

Klasyczne zaproszenia to już przeżytek! Idź z duchem czasu i pomyśl o czymś bardziej oryginalnym. Wysłanie naszym gościom małych paczuszek ze słodkimi krówkami z pewnością sprawi, że dużo chętniej przyjdą oni na chrzest naszego dziecka. Taki pyszny prezent spodoba się każdemu, nawet jeśli jest to ktoś, kto na co dzień nie jest zbyt dużo słodyczy. Warto przygotować spersonalizowane paczuszki, które roześlemy do gości wraz z klasycznymi zaproszeniami. Jeśli wolimy, można też zupełnie zrezygnować z tradycyjnych kartek, bo w końcu patrząc na taką krówkę, od razu wiadomo o jakiego rodzaju przyjęcie chodzi. Tak przygotowane zaproszenia będą nie tylko pyszne, ale też bardzo oryginalne i godne zapamiętania.

Prezenty dla gości

Zazwyczaj to właśnie goście dają prezenty naszym dzieciom na chrzciny, ale dlaczego nie mamy odwrócić tych ról? Krówki na chrzest będą świetnym drobnym prezentem, dzięki którym odwdzięczymy się naszym gościem za ich przybycie i podarunki dla naszego malucha. Taki prezent będzie tematycznie pasował do naszego przyjęcia, a także sprawi wiele radości każdemu z przybyłych. Jeśli przygotujemy spersonalizowane etykiety, możemy mieć pewność, że taki prezent zostanie jeszcze lepiej zapamiętany. Możemy zamówić cukierki z buzią naszego dziecka, a także z jego imieniem i datą chrztu napisanymi elegancką czcionką. Z pewnością będzie to świetnie pasować do całej imprezy i spodoba się każdemu z gości. Osoby zaproszone na chrzest zawsze dają dzieciom wspaniałe prezenty, więc dlaczego mielibyśmy się im za to nie odwdzięczyć? Pyszne krówki będą świetnym sposobem, żeby to zrobić! Co więcej, są one bardzo tanie, więc będziemy w stanie przy okazji oszczędzić trochę gotówki!

Czy warto kupić krówki na chrzciny?

Zdecydowanie tak i co do tego nie powinno być wątpliwości! To doskonały prezent zarówno dla tych starszych, jak i młodszych gości. Będzie on stanowił świetną zachętę do tego, żeby przyjść na nasze przyjęcie, a każdy gość, który otrzyma taki podarunek z pewnością będzie bardzo zadowolony. Spersonalizowane krówki będą też świetną pamiątką z tego wydarzenia, którą wszyscy będą wspominać z uśmiechem na ustach. Takie cukierki z nadrukowaną buzią naszego malucha będą wyglądać naprawdę uroczo i świetnie wpasują się w wystrój całej sali. Stworzą one wspaniałą całość, która zrobi ogromne wrażenie na każdym, kto wejdzie do tego magicznego pomieszczenia. Wydaje się więc, że nie ma lepszego prezentu dla naszych gości. Jeśli czeka nas organizacja przyjęcia z okazji chrzcin, zdecydowanie warto przemyśleć tę opcję, bo sprawi ona, że nasza impreza będzie naprawdę niezapomniana.